“Asr-intern-week”版本间的差异
来自cslt Wiki
| 第49行: | 第49行: | ||
| xiaoyue Gao || 0 ||X ||X ||0= ||O ||x ||X | | xiaoyue Gao || 0 ||X ||X ||0= ||O ||x ||X | ||
|- | |- | ||
| − | | Haotian Shi || X || | + | | Haotian Shi || X ||0= ||O ||O= ||X ||0 ||0 |
|- | |- | ||
| Ling Luo || X ||O ||X ||X ||0 ||x ||0 | | Ling Luo || X ||O ||X ||X ||0 ||x ||0 | ||
2015年12月10日 (四) 03:10的版本
Intern Working Timetable
'X' absent 'O' present
| 周一 | 周二 | 周三 | 周四 | 周五 | 周六 | 周日 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dong Xu Zhang | O | O | O | ?/O | O/X | O | O |
| Yang Yu | O | O | O | O | O | O | O |
| Hui Tang | O | O | O | O | O | O | O |
| Qixin Wang | O | X | O | X | O | O | O |
| Xiangyu Zeng | X | X/O | O | O | O | O | X |
| xiaoyue Gao | 0 | O | O | O | O | x | X |
| Haotian Shi | X | O | O | O | X | 0 | 0 |
| Ling Luo | X | O | X | O | 0 | x | 0 |
| Yue Zhang | 0 | O | O | O | 0 | X | X |
Monitor table
- 12.7-12.14
- Random check at 9:30-10:00
| 周一 | 周二 | 周三 | 周四 | 周五 | 周六 | 周日 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dong Xu Zhang | O | O | O | 0 | O/X | O | O |
| Yang Yu | - | - | - | - | O | O | O |
| Hui Tang | - | - | - | - | O | O | O |
| Qixin Wang | O | X | X | 0/X | O | O | O |
| Xiangyu Zeng | O | X | O | X | O | O | X |
| xiaoyue Gao | 0 | X | X | 0= | O | x | X |
| Haotian Shi | X | 0= | O | O= | X | 0 | 0 |
| Ling Luo | X | O | X | X | 0 | x | 0 |
| Yue Zhang | 0 | O | X | X | 0 | X | X |
| Yiqiao Pan | 0 | X | O | X | 0 | X | X |