“Reading Task”版本间的差异
来自cslt Wiki
| 第3行: | 第3行: | ||
! Affiliation !! Paper Name !! Principal | ! Affiliation !! Paper Name !! Principal | ||
|- | |- | ||
| − | | ICML 2015 || From Word Embeddings To Document Distances || - | + | | ICML 2015 || From Word Embeddings To Document Distances || - | |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
2015年7月24日 (五) 02:30的版本
| Affiliation | Paper Name | Principal |
|---|---|---|
| ICML 2015 | From Word Embeddings To Document Distances |